ПРО НАС

Drone Agroflot – це досвічена, професійна і надійна команда для аграріїв України.

 

Ми,  Drone Agroflot, прагнемо бути в потрібний час у потрібному місці. Головне для нас – швидке реагування на запити сільського господарства.

Drone Agroflot пишається, що працює разом з тими, хто годує нашу Україну. Розуміючи важку працю на землі, ми робимо все,  щоб наші дії допомагали Вам зростати та збільшувати Ваші прибутки. Ми знаємо як максимально точно виконати всі роботи, пов'язані з землеробством або моніторингом площ. Наша команда багато навчається і практикує.

 

Drone Agroflot впроваджує новітні технології в сільськогосподарський сектор. Любимо нашу країну і впроваджуємо нові та інноваційні методи для спільного зростання.

 

Команда  Drone Agroflot переконана, що Україна заслуговує на високотехнологічні рішення і має стати світовим лідером у сільськогосподарському секторі.
 

Ми натхненні і втілюємо мрії в життя, і разом крокуємо в майбутнє.

Наші портнери

ТОВ Крона комплексно підходить до вирішення проблем сільськогосподарського виробництва та пропонує не лише сучасні мікродобрива BAST, а й надає кваліфіковані консультації, супроводжуючи від початку посівної кампанії до збирання урожаю. Процес виробництва мікродобрив BAST є унікальним і базується на використанні сучасних технологій та високоякісної сировини провідних світових виробників, що забезпечує високу якість готової продукції. Мікродобрива BAST мають найвищий рівень концентрації мікроелементів у найбільш доступній для культур біологічній формі, що підвищує ефективність їх використання.

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. KredoBank пропонує сучасне та зручне рішення щодо придбання майна у фінансовий лізинг та гарантує високий ступінь надійності та якості виконання лізингових операцій. Забезпечивши повний пакет послуг страхування та реєстрації об'єкту лізингу, банк надає вам можливість придбати техніку в лізинг з мінімальними витратами часу.

Drone Agroflot є офіційним партнером TT Aviation Technology Co.Ltd (TTA)  спеціалізованим постачальником послуг у галузі БПЛА та постачальником рішень щодо застосування БПЛА, що охоплює захист рослин, боротьбу з пожежами, боротьбу з тероризмом, навчання БПЛА тощо. TTA присвячена наданні професійних продуктів багатороторних , вертольоти та БПЛА. Компанія об’єднує дослідження та розробку, виробництво, тестування та навчання, щоб надавати професійні продукти, послуги та навчання нашим клієнтам у більш ніж 20 країнах та регіонах по всьому світу.

Наша команда