Внесення засобів захисту рослин (ЗЗР)
Обприскування полів дронами
Внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) за допомогою дронів є точнішим в порівнянні з традиційними способи внесення, дозволяє обробку поля на етапах розвитку, коли доступ наземних обприскувачів неможливий, а також дозволяє точкову обробку вогнищ хвороб.
Карти внесення ЗЗР
Для оперативного втручання та захисту рослин основним завданням дрона є виявлення вогнищє зараження, а так само виявлення проблемних ділянок сільськогосподарських угідь. З метою захисту будується векторна карта щодо внесення ЗЗР, яка в подальшому використовується дронами обприскувачами для точного дифференцируемого (адресного) внесення ЗЗР.
Обмір полів дроном
Мультифункціональний дрон TTA VIATION завдає контур полів і розміщення сільськогосподарських культур на цифрових 3D картах для подальшого використання при обробці дронів обприскувачів.
Переваги
① Економія на транспортних витратах і обсягах води за рахунок ультрамалооб'ємного внесення ЗЗР.
② Відсутність технологічного колії. Збереження від 2% до 6% врожаю через виключення технологічної колії від наземної техніки.
③ Широкий діапазон погодних умов. Можливість виконати внесення розчину безпосередньо після рясних опадів, коли робота наземними агрегатами неможлива.
④ Високоточне внесення розчину. На відміну від авіації, точне позиціонування дрона в просторі за допомогою RTK і оптичних систем дозволяє дрону вносити засіб без пропусків і перекриттів в межах контуру поля з точністю 2-3 см, що гарантує раціональне використання ЗЗР.
⑤ Людський фактор. Дрон працює в автоматичному режимі, виключаючи людський фактор.
⑥ Надійність конструкції. Перистальтичні насоси для в'язкої рідини і роторні форсунки забезпечують дрону безперебійну тривалу роботу в екстремальних польових умовах.
⑦ Регульований розмір краплі. Інтелектуальні форсунки дрона забезпечують можливість регулювання розміру краплі від 85 до 550 мкм, а так само гарантують однорідність її, що дозволяє максимально рівномірно нанести розчин на поверхню рослини.
⑧ Продуктивність одного агродрона досягає 180 Га за зміну, а бригада з комплектом дронів може обробити до 1000 Га за день.
⑨ Можливість обприскування в нічний час. Агрокоптер, на відміну від авіації, може працювати в нічний час, що забезпечує оперативність і більш сприятливі температури для обробки полів.
⑩ Автоматизована робота в будь якій місцевості. Попереднє завантаження даних 3D-рельєфу, а також спеціальний радар забезпечують повністю автоматичну і безпечну роботу навіть на складних рельєфах.
⑪ Обприскування високих культур. Можливість обприскування високих культур (соняшнику, кукурудзи), коли кліренс наземної техніки не дозволяє заїхати в поле. А також обприскування садів і виноградників дає величезну перевагу перед наземною технікою для обприскування.
⑫ Нанесення розчину на нижні поверхні. Турбулентний потік повітря від гвинтів коптера дає можливість нанести розчин не тільки на верхню, а й на нижню поверхню рослин.
⑬ Диференційоване внесення. На основі даних мультиспектрального камери і аналізу стану рослин, агро-дрон вносить ЗЗР тільки туди, де це необхідно, виключаючи додатковий стрес для рослин від агрохімії.
⑭ Екологічна ефективність. При мінімальному витраті води агрохімія не проникає в грунт, що оберігає його та грунтові води.