Внесення засобів захисту рослин (ЗЗР)

Обприскування полів дронами
 

Внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) за допомогою дронів є точнішим в порівнянні з традиційними способи внесення, дозволяє обробку поля на етапах розвитку, коли доступ наземних обприскувачів неможливий, а також дозволяє точкову обробку вогнищ хвороб.

Карти внесення ЗЗР


Для оперативного втручання та захисту рослин основним завданням дрона є виявлення вогнищє зараження, а так само виявлення проблемних ділянок сільськогосподарських угідь. З метою захисту будується векторна карта щодо внесення ЗЗР, яка в подальшому використовується дронами обприскувачами для точного дифференцируемого (адресного) внесення ЗЗР.

Обмір полів дроном
 

Мультифункціональний дрон TTA VIATION завдає контур полів і розміщення сільськогосподарських культур на цифрових 3D картах для подальшого використання при обробці дронів обприскувачів.

Переваги

 

  Економія на транспортних витратах і обсягах води за рахунок ультрамалооб'ємного внесення ЗЗР.

 

②  Відсутність технологічного колії. Збереження від 2% до 6% врожаю через виключення технологічної колії від наземної техніки.

 

  Широкий діапазон погодних умов. Можливість виконати внесення розчину безпосередньо після рясних опадів, коли робота наземними агрегатами неможлива.

 

  Високоточне внесення розчину. На відміну від авіації, точне позиціонування дрона в просторі за допомогою RTK і оптичних систем дозволяє дрону вносити засіб без пропусків і перекриттів в межах контуру поля з точністю 2-3 см, що гарантує раціональне використання ЗЗР.

 

  Людський фактор. Дрон працює в автоматичному режимі, виключаючи людський фактор.

 

  Надійність конструкції. Перистальтичні насоси для в'язкої рідини і роторні форсунки забезпечують дрону безперебійну тривалу роботу в екстремальних польових умовах.

 

  Регульований розмір краплі. Інтелектуальні форсунки дрона забезпечують можливість регулювання розміру краплі від 85 до 550 мкм, а так само гарантують однорідність її, що дозволяє максимально рівномірно нанести розчин на поверхню рослини.

 

⑧  Продуктивність одного агродрона досягає 180 Га за зміну, а бригада з комплектом дронів може обробити до 1000 Га за день.

 

  Можливість обприскування в нічний час. Агрокоптер, на відміну від авіації, може працювати в нічний час, що забезпечує оперативність і більш сприятливі температури для обробки полів.

 

  Автоматизована робота в будь якій місцевості. Попереднє завантаження даних 3D-рельєфу, а також спеціальний радар забезпечують повністю автоматичну і безпечну роботу навіть на складних рельєфах.

 

⑪  Обприскування високих культур. Можливість обприскування високих культур (соняшнику, кукурудзи), коли кліренс наземної техніки не дозволяє заїхати в поле. А також обприскування садів і виноградників дає величезну перевагу перед наземною технікою для обприскування.

 

⑫  Нанесення розчину на нижні поверхні. Турбулентний потік повітря від гвинтів коптера дає можливість нанести розчин не тільки на верхню, а й на нижню поверхню рослин.

 

⑬  Диференційоване внесення. На основі даних мультиспектрального камери і аналізу стану рослин, агро-дрон вносить ЗЗР тільки туди, де це необхідно, виключаючи додатковий стрес для рослин від агрохімії.

 

⑭  Екологічна ефективність. При мінімальному витраті води агрохімія не проникає в грунт, що оберігає його та грунтові води.

 

Як ми працюємо